| ManGoLine a întrebat:

Acum trec clasa a IX si am intrat la Colegiul National Elena Cuza(Bucuresti). Stie cineva daca in clasa a IX se invata dimineata sau dupa-amiaza? Si mai stiti daca este un liceu bun?

Răspuns Câştigător
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Am o prietena acolo. este foarte bun liceul...ea nu prea invata si are note marilaughing.asa.ea invata dupa amiaza..acum nu stiu ce sa zic.

| ManGoLine explică (pentru Ioannaaaaaaaaaa):

Multumesc!

| ManGoLine explică (pentru Ioannaaaaaaaaaa):

Cand spui note mari, cam la cat te referi?(curiozitatea)

4 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Prietena mea a iesit cu 9.80 si ceva ..nu mai stiu sigur.deci..trage concluzia sngr.laughing Bafta la liceu :* e un liceu bun!

| motanita14 a răspuns:

E un liceu grozav.......mai departe