| LivLiviu a întrebat:

Am mare nevoie de un referat de pe regielive si sunt necesare 4 puncte ca sa il descarc. Cine ma poate ajuta cu un download? Aveti careva cont?

4 răspunsuri:
| Exxtremus a răspuns:

AJUTOOOOOOOOOOOORRRR! Va rog sa ma ajutati Am o problema. va rog am12 ani si cand am vrut sa arkivez cv mi-a aparut archiva in loc de rycle bin si cand am daat delete la winrar a disparut rycle byn va roog mii frica ca ma bate tata.

| LivLiviu explică (pentru Exxtremus):

Dispari!

| Exxtremus a răspuns (pentru LivLiviu):

SCZ, dar poti sa ma ajuti? e urgentcryingGandestet-e dc erai in locul meucrying

| Motisor a răspuns (pentru Exxtremus):

Apasa tasta F13 si isi revine!