| Onutsu a întrebat:

Am nevoie de ajutor, cum as putea (invatand) sa i-au bacalaureatul la mate.am nevoie de 5.la romana am luat 7, 90 si biologie 9, 15.Dar matematica...ce ar trebui sa invat mai mult? daca scriu formule e bine? Orice ajutor! variante, etc.

1 răspuns:
| XxAsyxX a răspuns:

In primul rand iti recomand meditatii, chiar daca apuci decat 1 sedinta, mie miau fost foarte utile, in al doilea rand scrieti formulele pe care nu le sti pe o foaie si incearca sa le inveti, il al treilea rand ai putea sa incerci sa faci niste variante, sa vezi unde nu te descurci ca sa stii ce mai trebuie sa inveti