| Elenabaltac12 a întrebat:

Am nevoie de ajutor in traducerea unei fraze in engleza. "Este atâta gãlãgie pe Pãmânt, cã nu se mai aude nimic din Cer " cineva care stie bine limba si ma poate ajuta?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Încearcă la prietenul meu. Google Translate.

| Frank51 a răspuns:

There's so much noise on the Earth, that you can no longer hear anything from the sky.

| ASDW4LIFE a răspuns (pentru Frank51):

Eu as pune heaven deoarece a spus cer cu C. Cer se scrie cu C daca nu e la inceput de propozitie doar daca inlocuieste cuvantul Rai.

| Frank51 a răspuns (pentru ASDW4LIFE):

Ce spui tu este altceva. Tocmai de asta se pune sky ca trebuie sa se subanteleaga.