| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un accent american ca sa intru la un liceu bilign engleza intensiva? Sunt in clasa a opta.

Răspuns Câştigător
| Unicubeii a răspuns:

Neeah, trebuie doar sa se inteleaga ce spui in engleza, atata tot.

| Valentin445 a răspuns (pentru Unicubeii):

Multumesc tuturor!

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Nu stiu ce sa zic.Ai si proba orala? Eu stiu ca in Romania la licee si universitati se studiaza engleza britanica, scriere si pronuntie...Bafta! happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce treaba are accentul cu profilul de liceu? ti se testeaza cunostintele nu accentul

| Rony56 a răspuns:

Yo, maybe nigga'.