| MaiMulti a întrebat:

Am o curiozitate, la facultatea de limbi si literaturi straine, exista profesori pe sectia coreeana? Am auzit la unii ca da, la altii ca nu. Imi poate spune cineva care stie?

Răspuns Câştigător
| bluerosetw a răspuns:

La universitatea Bucuresti da, dar am impresia ca nu o poti face ca a doua limba ci doar ca a treia. cel mai bine suni la ei.

| MaiMulti explică (pentru bluerosetw):

Pai am auzit acum la unii ca au facut coreeana ca a doua limba, ma rog, prima nu se poate. Si... poti face si a 3a limba? _.

| bluerosetw a răspuns (pentru MaiMulti):

Stiu ca la un moment dat trebuie sa iti alegi si o a treia limba straina. ideea e sa fie din o arie diferita de primele doua.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat