| anonimanonimt a întrebat:

Am o intrebare, E URGRNT!, daca eu am fost la uman pe primul semestru deci nu am dat teza la mate dar am avut media 9 si m-am mutat la real in semestru 2 la bio chimie si sa zicem ca la mate pe acest semestru o sa am media 3.La sfarsit de an la materia matematica se face media chiar daca pe primul semestru nu am dat teza la mate si nu raman corigent? Va rog e URGENT

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In cazul expus o sa ai media anuala 6 (9+3):2=6, asa ca nu ramai corigent.

| Betty12345678 a răspuns:

Da se face media.Dar te poti stradui sa nu ramai cu 3.