| anonimanonimt a întrebat:

Am o intrebare, E URGRNT!, daca eu am fost la uman pe primul semestru deci nu am dat teza la mate dar am avut media 9 si m-am mutat la real in semestru 2 la bio chimie si sa zicem ca la mate pe acest semestru o sa am media 3.La sfarsit de an la materia matematica se face media chiar daca pe primul semestru nu am dat teza la mate?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai mai pus intrebarea si ti-am raspuns. Sigur ca se va face media anuala, adunandu-se media din primul semestru cu cea din semestrul II, nu are importanta ca ai dat ori nu teza in primul semestru.