| melena a întrebat:

Am o prezentare in power point 2007, dupa ce am terminat-o am deschis-o din nou si nu ma lasa sa o modific, nu ma lasa sa schimb scrisul, sa fac corecturi. Ajutati-ma va roggggg! fundahappy

1 răspuns:
| RomulusMilea a răspuns:

Salut,

Trebuie să ne scrii mai multe detalii. Cel mai bine ar fi dacă ai putea trimite prezentarea prin e-mail către mine, dacă eşti de acord. Scrie-mi te rog un mesaj privat pe TPU.ro, îţi voi răspunde cu adresa mea de e-mail, să ştii unde să îmi trimiţi prezentarea.

Aştept răspunsul tău. Mulţumesc.