| anonim_4396 a întrebat:

Am o rugaminte:

Pentru cine are Planul de Invatamant, la Facultatea de Agricultura, din cadrul Universitatii Ovidius, din Constanta si mi-l poate trimite, va rog!
Ma intereseaza caci inainte era postat pe site-ul facultatii, dar acum vad ca l-au scos si as vrea sa stiu exact numarul si numele disciplinelor studiate in fiecare semestru si nr de credite, laboratoare, cursuri, seminarii aferect fiecarei materii studiate.

Stiu ca era in format.doc sau.pdf.

Nu conteaza versiunea( din ce an este) si daca nu il aveti pe cel de la specializarea Agricultura este in regula si cel de la Horticultura, caci primii doi ani sunt comuni, parca, tot ce ma intereseaza este sa fie de la Universitatea Ovidius!

Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| sweetys a răspuns:

Exista grup pe Facebook pe univetsitate, facut de liga studentilor. Incearca sa intrebi acolo, fac parte studentii de la toate facultatile.