| Bgd_Bogdan_1998 a întrebat:

Am ramas corigent la mate si nu am invatat nimic stiu doar o lectie crying pot lua corigenta care este peste 2 zile? trebuie dat vreun cadou la profesoara?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar o lecție? laughing, care? Adunarea și scăderea? Sunt zeci, nu știu dacă faci ceva. Încearcă să te mai uiți prin caiete, să faci mâine câteva exerciții și poate faci și tu ceva. E corigență totuși, nu cred c-o să fie mare lucru.

| doggy123 a răspuns:

Pai poate ai reusi daca ai sta toata noapte si ai invata dar slabe sanse...incearca sa-ti faci o strategie sa poti copia..scrie-ti pe mana sau fa-ti biletele.mult succes!