| MiculPaharut a întrebat:

Cine ma poate ajuta...am ramas corigent la Matematica si imi este foarte frica imi poate spune cineva cat dureaza corigenta si daca toti o iau...trebuie facut vreun cadou la profesoara?

Răspuns Câştigător
| Rav3n a răspuns:

In primul rand trebuie sa fii punctual big grin Si sa ai ceva cunostinte in legatura cu obiectul la care dai corijarea gen matematica. De obicei corijarea se trece usor, eu unul nu am avut colegi care sa fie picati. Iar de cadou, doar daca vrei tu, din respectwinking dar sa nu fie cv extravagant sau pompos ca dupa aia se interpreteaza altfel big grin Succes si lasa frica la o parte!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rav3n):

„sa ai ceva cunoștințe in legatura cu obiectul la care dai corijarea". Da, se vede ce cunoștințe are dacă a rămas corigent laughing

| MiculPaharut explică (pentru anonim_4396):

Ia punete tu in situatia mea sa vezi cum e ma

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O iau cei care invata. ma rog cel putin asa r fi corect si normal.

nu nu trebuie facut cadou, nu e nevoie sa te obisnuiesti de mic sa dai spaga

| stefan1998_5137 a răspuns:

Trebuie sa inveti matematica elementara. La coringenta nu este asa de greu examenul ala iar marea parte dintre elevi o iau dar trebuie sa inveti si tu cat de cat acolo. Lasa emotiile la o parte si concentreaza-te mai mult pe exercitii, citeste-le cu foarte mare atentie. Sper ca ti-am fost de folos.

| quantshop a răspuns:

Ca sa nu-ti mai fie frica, urmareste lectii postate pe https://www.youtube.com/user/RezolvariMatematica. Poate mai inveti cate ceva...

| Didixu a răspuns:

Nu stiu sigur cat dureaza dar cred ca 2 ore.Normal ca nu o ia toata lumea laughing, in legatura cu cadoul depinde de profesorwinking