| bombita a întrebat:

Am ramas corigenta la mate pe toamna. Daca nu iau corigenta in toamna ce se intampla? Raman repetenta? Multumesc.

13 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Matematica vieții! Da, o să repeți anul. Fă bine și învață niște formule pentru a le scrie dacă n-ai habar de altceva și excerciții cât mai multe! Grăbește-te! Succes!

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Da ramai repetenta daca nu iei corigenta asa ca pune mana si invata!
Mai roaga si vreo colega sau prietena mai priceputa sa iti mai arate acolo unde nu intelegi.
Good luck!
Te pup, pa pa! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NORMAL ca ramai repetenta. Pune mana pe invat.
Bafta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

İnvatat*

| trolololo a răspuns:

Repetenta, după uşă, bate toba la păpuşă!

| Idc12345 a răspuns (pentru trolololo):

Cat de amuzant este sa-ti bati joc de cineva, nu? esti patetic!

| trolololo a răspuns (pentru Idc12345):

Ai rămas și tu corigent? Trebuia sa învețe sa nu se distreze.

| Idc12345 a răspuns (pentru trolololo):

Nu,stai tu linistit, ca eu am cu siguranta media mult mai mare decat tine.Ok, trebuia sa invete, dar sa-ti bati joc de ea? Mi se pare de copii mici fara minte

| Killeramaster a răspuns:

Da,ramai repetenta.

| razvyb98 a răspuns:

Da o sa ramai repetenta!

| AdinaSabina a răspuns:

Nu nu ramai repetenta, ramai corigenta depinde daca ai cazut la inca 2 materii sigur ramai, asa ca pune "burta pe carte"cum s-ar zice daca in toamna nu treci ramai repetenta.

| bombita explică (pentru AdinaSabina):

Numai la mate sunt in situatia asta

| AdinaSabina a răspuns (pentru bombita):

Atunci daca nu treci on toamna la matematica ramai.Succes!