| Ganju_Alex_2000 a întrebat:

Am si eu o intrebare, daca am intrat la uvt la buget la Timisoara si as vrea sa incerc sa dau si la ubb la Cluj. Faza proasta ii ca trebuie sa imi confirm locul la Timisoara pana pe 15 si admiterea in Cluj ii pe 19. As putea sa accept locul la Timisoara si in caz ca as intra la buget si la Cluj sa imi retrag dosarul de la Timi si sa intru la Cluj tot la buget?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate. Ca vei intra la buget sau nu depinde de faptul daca media ta de admitere se incadreaza in numarul locurilor bugetate sau nu.