| AliiiMaddy a întrebat:

Am si eu o intrebare happy. Daca sunt la liceu, si doresc in timpul verii sa ma transfer la un alt liceu...se poate? adica, chiar daca a trecut o luna de la terminarea anului scolar. ( ex: am term cls aX-a...si vreau din aXI-a sa fiu la alt liceu) FUNDA! happy Ms anticipat.

Răspuns Câştigător
| TTdsIulia a răspuns:

Cel mai sigur ar fi sa te duci o saptamana la inceperea scolii la acelasi liceu si transferul se face foarte usor. dar se poate si din timpul vacantei doar ca mama ta trebuie sa faca mai multe drumuri. important este sa vrei ca te transferi destul de usor big grin. succes :* sper ca ti-am fost de ajutor big grin

2 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Depui cererea de transfer in august si dai diferentele in septembrie.Trebuia sa vorbesti cu directoarea din timp.Acum nu cred ca o sa-ti semneze cererea daca nu ai fost la ea.

| anda_1885 a răspuns:

Nu cred ca exista vreo problema, totusi pentru informatii mai exacte du-te la liceul la care vrei sa te transferi si vorbeste cu secretara. E cel mai sigur.