| Andersen2k18 a întrebat:

Maine incep inscrierile la facultatea de medicina. La inscriere se precizeaza cazarea in camin pe perioada admiterii. Intrebare e, oare o sa ma lase se stau din prima zi? Adica maine cand ma inscriu..Imi poate explica cineva?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Suna la Serv. social administrativ : http://www.umfcluj.ro/......inistrativ
Sau te informezi in ziua in care faci formalitatile de inscriere. Banuiesc ca poti primi cazare, contra cost, incepand cu ziua de inscriere pana in 26 iulie Din cate stiu, 1-2 camine (Hasdeu sau Observator) sunt deschise cazarii in perioada de vara. Trebuie sa te informezi. Succes si bun venit la Cluj!

6 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Sunt multe facultati de medicina in Ro! Fiecare facultate are reguli proprii, inclusiv reguli de cazare si numar de locuri arondat/camin

| Andersen2k18 explică (pentru alessia5158):

Ce raspuns e asta. Da sunt multe. Precizam pentru Cluj. Si voiam sa stiu daca pot sta in camin dupa inscriere...

| alessia5158 a răspuns (pentru Andersen2k18):

Unde, in intrebarea mai sus postata, faci precizarea ca te vei inscrie la concursul organizat de UMF Cluj?

| Andersen2k18 explică (pentru alessia5158):

Pai ai zis spus mai sus ca sunt multe facultati, si am continuat fraza cu acea precizare. Ca nu am vazut raspunsul complet. Oricum mersi de raspuns.

| Andersen2k18 explică (pentru alessia5158):

Mersi mult. Chiar astazi m-am cazat si stau pana pe 26.

| alessia5158 a răspuns (pentru Andersen2k18):

Sa ai bafta la admitere!

| alessia5158 a răspuns (pentru Andersen2k18):

Suna la Serv. social administrativ : http://www.umfcluj.ro/......inistrativ
Sau te informezi in ziua in care faci formalitatile de inscriere. Banuiesc ca poti primi cazare, contra cost, incepand cu ziua de inscriere pana in 26 iulie Din cate stiu, 1-2 camine (Hasdeu sau Observator) sunt deschise cazarii in perioada de vara. Trebuie sa te informezi. Succes si bun venit la Cluj!