| nuintelegnimic a întrebat:

Anu asta am intrat la liceul economic din suceava la profil comert se face contabilitate din cate am inteles la ce obiecte se da teze mai exact?
a da si sunt mai mutlte clase cand pot sa aflu sunt si ce colegi am diriginte/a profesori?:-s multumescbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Romana, CRTS, contabilitate, engleza. (cred) -aveti voi niste materii incalcite, abrevieri.
Stai calm/a, si eu mergea PE FIECARE ZI sa ma uit, si ...nimic! uite-asa mi-am pierdut toata vacanta.
Cred ca nici nu s`au facut clasele. prin septembrie, oricum.

4 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Si eu sunt din suceava

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o saptamana sau 2 inainte de a incepe scoala se va afisa clasele si plus de asta cum de anul acesta numai aveti voie sa mergeti in fustite mini fara tel si asa mai departe ar trebui sa va contacteze mai devreme pentru a va lua masurile pentru costume care va costa nu gluma mai ales daca au scoala croitoreasawinking bine ca am terminat cu liceulbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt unul in tocilarii economicului si e foarte usor sa mor de nu

| michellee a răspuns:

Si eu st tot la economik la acelasi [rofil dar din alt oras smug:d