| Flavius_4031 a întrebat:

la un profil de economic sunt si clase de contabilitate?

3 răspunsuri:
| sfdshsnsa a răspuns:

Da, eu sunt la profil economic si vei face in clasa a IX-a 3 ore de contabilitate pe saptamana.
Funda?

| Gigiku a răspuns:

De fapt, liceele Economic, au un singur profil: Servicii. Include tot ce este legat de afaceri. Din clasa a11-a iti selectezi adevaratul profil. Sunt 4, nu mai stiu care.

| Johny89 a răspuns:

La un profil de econim faci tot ce tine de succesul in afaceri.marketing,management,analiza pietei si multe alte materii de genu acesta...contabilitate credk o sa faci in jur de 2 ore pe saptamana pe clasa a 9 si a 10 si apoi 3 p a 11 si a `12a