| PeriYT a întrebat:

Anul acesta am dat bacul in toamna insa am picat la informatica. Vreau sa stiu daca anul viitor pot da doar la informatica sau sunt obligat sa dau la toate cele 3 probe din nou

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sustine examenul cum vrei tu, respectiv la toate 3 materiile, la 2 materii sau numai la informatica. Vei mentiona in cererea de inscriere la ce materii vrei sa-ti fie recunoscute notele obtinute in aceasta sesiune.

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Vei putea da doar la proba pe care ai picat-o, deci informatica.

| Lorenzo_Costea_1998 a răspuns:

Poti da la toate 3 pentru marirea notelor, sau poti alege sa dai doar la materia tawinking