| raducosmin a întrebat:

Salut, daca in sesiunea anterioara am picat bacul datorita faptului ca nu am avut media 6 insa am luat peste 5 la toate, anul viitor la sesiunea viitoare voi da ca in toamna la alegere si mi se va recalcula media sau va trebui sa dau din nou la toate cele 3 probe scrise? :-D

Răspuns Câştigător
| figaro a răspuns:

Salut,poti sa dai din oricare materie din care vrei, daca vrei poti sa le dai pe toate din nou.Succes!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuie sa dai din nou cele 3 probe scrise.

| raducosmin explică (pentru mgtow):

Esti sigur? adica in ani precedenti daca picai cu nota sub 5 la la un obiect dadeai doar acel obicet...

| mgtow a răspuns (pentru raducosmin):

Asa era in trecut dar acum totul se recupereaza incepand de la 0.

| raducosmin explică (pentru figaro):

Art.4 - (1) Candidatii care au participat, dar nu au promovat examenul de
bacalaureat în sesiunile de bacalaureat organizate începând cu anul 2003, pot solicita
recunoasterea unora dintre probele promovate în anii mentionati, în conformitate cu
prevederile prezentei metodologii.
asta e din Medotolia de bac pe 2012winking

| figaro a răspuns (pentru raducosmin):

Salut,poti sa dai din oricare materie din care vrei, daca vrei poti sa le dai pe toate din nou.Succes!