| DarkyTheKid a întrebat:

Anul acesta limita pentru a sustine tezele este 20 decembrie. Clasa noastra nu are profesor la limba romana. In caz de nu se va da teza pana pe 20, ce se va intampla pe urma? Neincheiati?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Va veni alt profesor cu care sa dati teza.Nu scapati.

| Lala a răspuns:

Primul semestru se va termina la sfarsitul lui ianuarie, anul viitor. Cu siguranta se va rezolva problema pana atunci, nu veti ramane cu situatiile neincheiate.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Susţinerea tezelor până pe data de 20 decembrie, este o RECOMANDARE, NU o obligaţie!

Tezele se pot susţine şi în ianuarie 2014 laughing

Deci, nu veţi rămâne cu situaţia neîncheiată : veţi da teza în ianuarie!

Toate cele bune.

| Doctorfishadi a răspuns:

Se va amana-prelungi perioada de sustinere

| lvnlscorpion a răspuns:

Probabil veti da tezele cu alt profesor, directorul va rezolva oricum problema, chiar daca trece de 20, orice s-ar intampla nu e vina voastra, deci asteapta si totul va fi ok, cineva trebuie sa se ocupewinking