| OHmyGosh a întrebat:

Intrebare:maine este prima zi de scoala si avem limba romana.
Credeti ca imi aduce si teza? Imi e cam frica.
Corect ar fi sa ne mai lase si pe noi saptamana asta si pe urma sa ne aduca tezele.
FUNDA!

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

De ce? Corect ar fi sa va aduca tezele cat mai repede pentru ca elevii care se gasesc in stare de corigenta sa aiba o sansa sa-si corecteze media.

Apache
| Apache a răspuns:

Poate sa le aduca poate sa nu le aduca ...noi nu avem de unde sa stim!

| MariaO a răspuns:

Probabil o sa le aduca, in general asa fac.
Bafta la nota!

| Bacteriuță a răspuns:

Nu crezi ca e o intrebare cam stupida? nu avem globuri de cristal in care sa ne uitam. clar nu suntem mama omida.
ce va fi, va fi. asta e scoala, din pacate.

| SkittlesS a răspuns:

Da cred ca ni le aduce si mie trebuie sa mi-o aduca mai cam descurcat sper sa iau 8, 5 (9) la mate am luat 9, 25 big grin

Succes! sper sa iei 10!

StupiDream

pup la tine

| just for me a răspuns:

De unde ar trebui sa stim noi? cred ca nici unul din noi nu vede in viitor.in orice caz, ti-o aduce, nu ti-o aduce, la un moment dat nu vei da ochii ca teza? mai devreme sau mai tarziu tot vei afla nota, si eu zic mai bine mai devreme ca scapi de ea.si eu zic ca atata timp cat nu ti-a aus teza inainte de vacanta a fost destul de corect, si dupa vacanta vrei sa te mai lase.asta e, nu poti evita mereu sa iti vezi nota. oricum succes din partea mea

| hayley a răspuns:

Nota tot aia o sa fie si acum, si peste o saptamana si peste o luna... tot aia e

| ancu_6221 a răspuns:

Pai. daca nu iti aduce maine teza, saptamana asta sau cealalta tot o aduce, mai este putin si se term semestrul, trebuie incheiate mediile si fara teza nu se poate...bafta!

| mihnea1234 a răspuns:

Daca aduce teza iti urez mult noroc!

| TpUBaiaMare a răspuns:

Pai tezele nu se aduc in prima zi de scoala, ci pe aproape de sfarsitul semestruluiwinking