| www_6598 a întrebat:

Anul viitor trec in clasa a IX-a la profil mate-info intensiv engleza. Stie cineva cum se numeste info teorie si practica si programele in care se lucreaza in clasa a IX-a?

Răspuns Câştigător
| dynasmile21 a răspuns:

Hey! happy Si eu tot la acest profil sunt. big grin
In a IX-a am avut TIC( teorie, lucrezi in windows, word etc) si algoritm, deci programare. La algoritm depinde de scoala si profesor, dar presupun ca veti lucra in pascal sau C++.

3 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

O sa lucrezi in programul borland c++

| Zenithf a răspuns:

La teorie faci "Sisteme de Operare" si "Programare". Si practica este "laborator". Cel putin asa se numeau orele acu 15 ani, cand am inceput si eu liceul. thinking

| mihaibrasov a răspuns:

La info faci pascal sau c++.

Întrebări recente