| Shattergrim54 a întrebat:

Aparent cam e a 100 a oară când întreb de diferențe dar, sunt cls a IX a și vreau să mă transfer din vară.
Cum au fost diferențele pentru voi? Ușoare sau grele? happy big grin

2 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Pt ca cei de pe TPU s-au saturat de astfel de intrebari. Zilnic sunt minim 10-15 intrebari despre transfer de la un liceu la altul si diferente. Daca le-ai citi pe cele care s-au pus in ultimii 10 ani cu tot cu raspunsuri cred ca ti-ar lua vreo 3 saptamani si ai fi lamurit laughing

| Shattergrim54 explică (pentru Furnicuta000):

O fi, să știi că am căutat, dar nu am găsit ceea ce căutasem. happy