| Chirita_Rodica_Stefania_1999 a întrebat:

As dori sa vad lista cu elevii rromi repartizati la liceul Alexandu Ioan Cuza, Slobozia. dar nu am reusit sa o gasesc ...ma puteti ajuta va rog... happy

Răspuns Câştigător
| Ieedi a răspuns:

Nu cred ca exista o lista separata de cea cu toti elevii intrati intr-un liceu. Adica colegul meu rrom, cand a intrat in liceu, aparea pe aceiasi lista cu toti insa avea trecut separat intr-un patrat "Intrat pe locurile alocate rromilor".

2 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Nu vei gasi niciodata o lista separata pe etnii, indiferent unde in lume. Asta ar insemnand rasism.