| ovidasmihai a întrebat:

Aş dori şi eu o listă cu cele mai citite cărţi ale literaturi universale din toate timpurile? bestseller. Specialitatea casei?

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Dante Aligheri-"Divina comedie", Dostoievski-"Crima si Pedeapsa, Fratii Karamazov", Alexandre Dumas-"Fiica marchizului", Mark Twain-"Print si cersetor","Un yankeu la curtea regelui", Marcia Muller-"Trofee şi lucruri moarte". Bafta!happy

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Trecand peste greseala de ortografie, am inteles intrebarea ta. Ce nu inteleg este ce vrea sa fie "specialitatea casei" in cazul asta!

| Adryana a răspuns:

Saga Amurg, Harry Potter, Mizerabilii, Glasul inimii etc.

| YourDailyApple a răspuns:

Specialitatea casei e biblia laughing