| MyShadow a întrebat:

As vrea sa stiu cum e proba orala la engleza/competenta. Ce anume se da si cat de grea e. Eu sunt la mate info intensiv engleza. Ce dau?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| klaudya13 a răspuns:

Nu stiu ce s-a dat exact la engleza,ca am dat la franceza eu,insa am auzit ca a fost cat de cat greu,s-a dat cica un interviu sa faci,plus alte exercitii, dar eu zic sa nu te agiti, competentele se iau, nimeni nu pica la competente, si plus de asta, nu conteaza nici calificativul ca nu iti apare nicaieri.ingrijoreazate mai mult pentru scris. oricum multa bafta!