| teo6dia4c99 a întrebat:

As vrea si eu sa vad mai multe documentare despre nazism, holocaust si hitler. Stiti cumva unde le pot gasi?
Dau fundita pentru cel mai interesant documentare. ( as prefera sa imi scrieti link-ul si parerea voastra )

Răspuns Câştigător
| simpleMAN18 a răspuns:

Eu am vazut niste documentare interesante pe situl vplay

| teo6dia4c99 explică (pentru simpleMAN18):

Trebuie sa iti faci neaparat cont pe vplay, ca sa vezi filme?

| simpleMAN18 a răspuns (pentru teo6dia4c99):

Da,insa este free happy

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Era o serie în genul pe discovery.Vezi la negru pe site-uri ce găsești(nu pot zice unde din cauza boților de pe site), dar te pot ajuta în privat în schimb.Succes

| TheStory a răspuns:

E pacat sa te uiti la astfel de chestii, meiti sa mori in iad.
Hai ca-s amuzant.

| andreiboss31 a răspuns:

The Rise of Evil (2003)