| Tha_Andreutza_1986 a întrebat:

Astazi 23 noiembrie 2013 a fost etapa judeteana plus minus poezie. Cine stie unde pot afla rezultatele? p.s.

7 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Am căutat pe net, dar n-am găsit.
Pe la 18.30 sună-ți profesorul și întreabă-l el trebuie să afle rezultatul.
Sper că ai luat un punctaj mare happy

| CuieMoco a răspuns:

Am fost si eu la plus minus poezie si nici eu nu am gasit rezultate sad

| anonsiam a răspuns:

O intrebare super buna si eu am fost azi [Iasi] clasa a5-a si la fel, habar n-am unde sunt rezultatele. Dar baremele stii? Ca eu habar n-am straight face

| Tha_Andreutza_1986 explică (pentru anonsiam):

Pai nici eu nu stiu de asta am intrebat app la ce sala ai fost? eu la 301

| anonsiam a răspuns:

Am fost la sala 7 din scoala Miron Costinbatting eyelashes

| anonsiam a răspuns:

Off doamne anunta-ma daca gasesti macar baremele ca-mi calculez singura punctajul, chiar daca nu va fi in tocmai...

| Olivia_Oly_1991 a răspuns:

Si eu am fost azi la etapa din Piatra Neamt dar nu stiu ce sa mai cred. Nu se posteaza nicaieri. sad