| ParanoidKidu a întrebat:

Aţi auzit şi voi că baremul la română a fost schimbat?! Astfel, se ia atât predicativa cât şi subiectiva ca răspuns corect! Lucrările vor fi recorectate adaugându-se la cei care au pus predicativă 6p faţă de nota iniţială! http://www.romanialibera.ro/......8.html.Cum vă simţiţi acum?

1 răspuns:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Avand in vedere ca am fost unul dintre copiii care a pus predicativa, ma simt bine deoarece stiu ca se va puncta si raspunsul meu in ciuda tuturor conflictelorlaughing).
Chiar era ciudat sa nu se puncteze!