| Pastrama a întrebat:

Cum vi s-a parut Evaluarea Nationala la matematica? Vi s-a parut greu sau usor si cum v-ati descurcat? Apropo de examene ati auzit ca la limba romana se vor recorecta lucrarile si schimba baremul si vor pune ca raspuns corect subiectiva si predicativa? Ieri seara a decis ministrul educatiei.Cam tarziu dar na

2 răspunsuri:
| greenmoon a răspuns:

Oh, in sfarsit, un om politic a facut ceva de Doamne-ajuta. Sincer, m-as fi ofuscat serios de nu s-ar fi luat in considerare gandirile tuturor. Si mai ales ca am vazut metoda cercetatoarei lingvistice, Mariana.
Cat despre Evaluarea la matematica, mi s-au parut in regula subiectele. O ordine buna, dificultate medie, iar la Subiectul III am ramas surprinsa. Doua probleme al naibii de usoare... chiar ce nu facusem la clasa. Deci n-am picat pe subiect, dar au fost rezolvate - referitor la problema cu figura plana.
Totul logic, a decurs bine si sper la o nota maricica. La tine cum a mers? happy

| Pastrama explică (pentru greenmoon):

Destul de bine nu a fost foarte greu greseliile pe care o sa le am o sa fie din neatentie sau graba dar in rest a fost ok dar mi-as fi dorit sa fi avut mai multa rabdare si sa nu ma grabesc, in fine