| Andreea1944 a întrebat:

Ati gasit pana acum un site care sa explice probleme si exercitii complicate la matematica? Daca da, da-ti-mi si mie va rog mult

3 răspunsuri:
| Pardelian a răspuns:

Pai in mod normal ar trebui sa fii atenta la ore doar astfel poti intelege modul de rezolvare al ecuatiilor

| Jack99 a răspuns:

Pe youtube sunt filmulete cu profesori care rezolva pe loc tot felul de exercitii de matematica. Gasesti de la ecuatii simple pana la derivate si integrale... de toate. Este foarte simplu de utilizat, scrii in engleza tipul problemei si iti apar cel putin 5 video-uri cu exercitii.

| Ilinca_Radu_1999 a răspuns:

Poti incerca brainly. Este un site un intrebi, ca pe TPU.