| dragonu3 a întrebat:

Niste site-uri de rezolvat probleme sau exercitii de matematica clasa a 9-a?

5 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Asa va rezolvati temele in ziua de azi?
Pune mana si fa-ti temele cum trebuie.Ce folos vei avea daca iti vei face temele de pe un site, nu cred ca vei intelege prea mult.

| YoDenii a răspuns (pentru MskDesign):

Stiu ca nu are rost sa rezolvi pe net ...Sunt de acord cu tine. Insa dai de niste probleme asa de grele, si daca profesoara nu sta sa iti explice cum a facut. degeaba. Te ajuta putin si site-urile astea.winking

| MariaNiculescu a răspuns:

Brainly e un site de rezolvat teme in grup.

| Báá_Deyya_1997 a răspuns:

Da