| AvalohAlyn a întrebat:

Au vreo valoare facultatile la frecventa redusa sau la distanta?
Sau cele cu taxa?
Voi ati fi dispusi sa platiti anual o suma destul de mare pentru o facultate?
Practic, ce iti ofera ei pentru banii de taxa?
Ce facultati cu taxa sunt foarte bune?
Si poti intra de la taxa la buget? In ce conditii?

6 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Salut, nu se renteaza sa mergi la distanta sau frecventa redusa pentru ca nu o sa ai destule cunostinte.
Eu sunt la taxa, si este la zi. La anul daca am medie mare, o sa le pot lua locul la cei de la buget. Cei de la taxa pot urca iar cei de la buget pot sa scada pe locurile cu taxa, dar va fi concurenta pentru ca fiecare vrea sa-si pastreze locul!

| AvalohAlyn explică (pentru Eastwood):

Salut.Cat este taxa, aproximativ? Si cat de mare trebuie sa ai media ca sa treci de la taxa la buget?

| Eastwood a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Pai depinde de cate locuri sunt alocate si de ce medii au cei care dau la acel profil, eu platesc 21 mil. pe an!

| AvalohAlyn explică (pentru Eastwood):

Si poti trece de la taxa la buget oricand? Adica chiar si in ultimul an? Simti ca dai banii cu folos? Adica te-ar ajuta diploma?

| Eastwood a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Da, normal ca ajuta.
Daca intrii in primul an la taxa doar la anul poti intra la buget cu media din primul an.

| AvalohAlyn explică (pentru Eastwood):

Ok.Ms
Oricum taxa pe care o platesti tu e mica in comparatie cu ce taxe am vazut pe internet:O 35-40 mil.
Banuiesc ca esti la ceva din domeniul economic ..Iti doresc succes.