| Alecz_Alexandru_1992 a întrebat:

Aveti idee daca mai sunt locuri la universitatea ovidius constanta la profil de tehnica dentara? care stie

Răspuns Câştigător
| kasty a răspuns:

Pai cel mai simplu e sa suni la secretariat de luni incolo si sa suni.
acum in august toate universitatile sunt in vacanta si nu gasesti pe nimeni, dar de luni pune mana pe telefon, suna la secretariat si intrebi cate locuri mai sunt disponibile si daca sunt la buget sau taxa
cel mai bine e sa afli din sursa sigura si sigur vei primi un raspuns corect si promt
bafta!

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Credeam ca întrebi de Academia de Marină că eram si eu curioasă...pentru mine.