| balletballet133 a întrebat:

Azi am dat bacul la logica și am făcut schemele cu stiloul. Nimeni din clasa nu avea creion, iar profesoarele care ne-au instruit au zis ca cred ca este ok așa… este posibil sa mi se anuleze lucrarea? Nu am făcut nimic distinct, doar desenele in același stilou cu care am scris restul… Știți pe cineva care a fost in aceeași situație? A luat bacul sau nu?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca nu o sa se anuleze, avand in vedere ca toti au facut la fel ca tine.
Doar daca erai sungura care facea schemele cu stilou si toti ceilalti cu creion atunci se putea considera semn si lucrarea sa fie anulata.

| balletballet133 explică (pentru Ioandelasal):

Off multumesc mult de răspuns! Așa sper, ca nu o sa fie exigent corectorul…