| Suntsaracnuambani a întrebat:

Am mare nevoie de AJUTORUL VOSTRU.
Cum a căzut și de ce comunismul din Rusia și când a căzut? Stiu doar că în august 91. Vreau răspunsuri detaliate și precise, am nevoie de voi să mă ajutați. De pe Google nu inteleg, nu zice ce și cum scrie, in mare 3 rânduri acolo pe Wikipedia dar nu pot înțelege, HEEELP, va rog nu mă lăsați.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Citește, recitește, exersează citirea, poate o să pricepi odată ș-odată un text!

https://adevarul.ro/......40312.html

| LordCristobal a răspuns:

In cazul in care nu intelegi un text poti vedea pe YouToube niste clipuri video animate care te pot ajuta sa intelegi ceea ce vrei sa stii.