| CuriosEL a întrebat:

Bun TPU!, va rog frumos cine ma poate ajuta cu un video cu instalarea Windows7 cu tot cu Bios, sau sa imi explice de la a la z ce trebuie sa fac sa-l instalez tinand cont ca amm deja un windows instalat.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

In primul rand trebuie sa vezi daca pc indeplineste cerintele pentru w7 de 32 sau 64 bit

| CuriosEL explică (pentru gelu1970):

Si cum fac asta?

| gelu1970 a răspuns (pentru gelu1970):

2gb ram minim si placa nu foarte veche. ram il vezi in my pc click dreapta propietati

| gelu1970 a răspuns (pentru CuriosEL):

2gb ram minim si placa nu foarte veche. ram il vezi in my pc click dreapta propietati