| adaanda a întrebat:

A stat cineva la caminul Universitatii romano-americana? Am auzit ca sunt conditii fff bune avand in vedere ca studentii stau la hotel si beneficieaza de toate facilitatile chiar daca sunt preturi mari.Care ar fi mai bun/confortabil acesta sau cel de la West Gate Studio?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| LexiEla a răspuns:

Nu stiu de Wesr Gate Studio, dar te asigur ca la romano-americana sunt conditii nemaipomenite. Nu am fost, dar stiu cum sta treaba. E posibil sa gasesti pe site.ul lor imagini cu camerele.