| navarre a întrebat:

Buna A-ti vizionat filmul AGORA? si daca da, ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| ȘtefanLamas a răspuns:

Dand azi peste intrebarea ta, am pus filmul la descarcat si mi-am zis sa-l vizionez. Mi-a placut ideea filmului, insa m-a dezgustat abisul dintre atitudinele paganilor si crestinilor, cei din urma omorand in numele Domnului, fara ca macar sa inteleaga despre ce vorbesc.
Este cel mai bun film care subliniaza rolul manipulator al religiei din toate pe care le-am vazut pana acum.

Numai bine!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DianaLostInDreams a răspuns:

Da, mie mi-a placut f mult, si mie se pare ca tipa aia seamana putin cu maya morgenstern.

| ThePathWalker a răspuns:

Nu m-a impresionat deloc, ba chiar dezamagit un pic. ma asteptam sa fie mai profund, dar oricum e O.K.

Răspuns utilizator avertizat
| estistupid a răspuns:

E super