| Honey_9348 a întrebat:

am citit 4 volume din academia vampirilor si astept sa vad ce se intampla si in ultimele 2 love struck dar nu mai pot pana le citesc love struck daca a terminat cineva cartileee imi poate spune ce se intampla cu Dimi; x dar nu mult decat putinbatting eyelashes ca nu vreau sa isi piarda farmecu
multumesc!

2 răspunsuri:
| ღMyrunaღ a răspuns:

Dimy de fapt nu era vampir, scrie acolo ca era un varcolac...

| PuppetXD a răspuns:

Pai...cartea se sfarseste cu happy end, dar nu chiar pentru toti [ poor Adrian TT.TT crying ] Revenind la Dimitri, pai, cu ajutorul Lissei care utilizeaza spiritul pe o tepusa de argint cu care il strapunge acesta redevine dhampir, desii, clipele in care a fost strigoi il tot bantuie si devine mai nesociabil decat era inainte, chiar si cu Rose, dar datorita ei, depaseste momentele grele. Cred ca e suficient cat ti-am spus, adica, nu`ti distrug tot suspansul.