| CiocolataCuAlune a întrebat:

Am citit cele 4 reguli de baza pentru a posta o intrebare, si stiu ca nu am voie sa pun intrebari legate de scoala, dar eu am nevoie doar de niste idei pentru un proiect.La Geografie, am primit ca tema de proiect"Japonia" si am scris despre pozitie geografica, date administrative, clima, etc.As vrea sa-mi dati si mie alte idei despre ce as putea scrie.

3 răspunsuri:
| seena8616 a răspuns:

Proiect? :O
scoala s-a terminat de acum o luna laughing

| CiocolataCuAlune explică:

@seena
e proiect de vara

| Biia14 a răspuns:

Populatie,agricultura,turism,vegetatie,fauna,ocupatia oamenilor, povestesti pe scurt hainele cu care se imbraca, despre religia oamenilor. Poti sa pui si niste poze ca sa fie mult mai frumos.Succes la proiect! Funda?