| IIIx333III a întrebat:

Avem de facut un proiect la franceza, asa ca rog toti oamenii care nu au de a fac cu franceza sa ignore intrebare.
Avem de facut un afis la o piesa de teatru. Avem nevoie de idei, texte...si multe altele pe tema Paradisul Copiilor{Le paradis des enfants}.
Voi mai posta intrebari despre acest subiect, asa ca ramaneti pe fir!

P. S. Astept orice fel de sfat.

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pentru inceput, tasteaza pe Google cuvinte cheie si du-te la imagini. Cred ca poti gasi acolo idei de afise.