| Lyndsey a întrebat:

Am citit undeva ca in Los Angeles exista mai multe masini decat oameni. Cum e posibil? Adica exista si persoane care nu au permis de conducere( copiii ).

Răspuns Câştigător
| dianaandra1467 a răspuns:

În L.A situația financiară a adulților e mai bună decât cea din România, deci își pot permite 2-3 mașini! happy Sau poate sunt mai mulți angajați care lucrează în industria mașinilor. O zi bună.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate un om are mai multe masini.

| ȘefuLaValută a răspuns:

Nu cred ca e adevarat dar esti cam tampa daca ru crezi ca acolo sunt copii cu masini. Unii au 3 masini, alti una de la firma si una a lor si uite asa se strang.Sau are un parc auto foarte mare ori mai multe si de aia sunt multe masini

| Lyndsey explică (pentru ȘefuLaValută):

Am spus eu ca exista copii cu masini? Invata sa citesti inainte sa critici.

| ȘefuLaValută a răspuns (pentru Lyndsey):

Invata tu sa te esxprimi clar!

| Lyndsey explică (pentru ȘefuLaValută):

Bine, dar dupa ce scrii corect.

| ȘefuLaValută a răspuns (pentru Lyndsey):

R este langa T si de aia am scris ru in loc de tu si tot din cauza ca S este langa x am scris esxprimi.

| Lyndsey explică (pentru ȘefuLaValută):

"alti"? Care e explicatia?

| ȘefuLaValută a răspuns (pentru Lyndsey):

Eu am scris de pe telefon cum fac si acum in alta ordine de idei

| Lyndsey explică (pentru ȘefuLaValută):

Bine, bine. Dar ai adus o jignire la adresa mea, fara rost. Ar trebui sa-ti amintesti. Punct.*

Răspuns utilizator avertizat