| anonim_4396 a întrebat:

Am intrat la stiinte sociale si as vrea sa ma transfer la filologie, dar oare trebuie sa mai dau niste teste daca ma transfer tot la uman? Si daca da in ce ar consta aceste teste? Este cineva care s-a transferat de la stiinte sociale la filologie?

2 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Buna! Nu cred ca vei da nici un test deoarece vei ramane tot pe uman.

| EUSIATIT a răspuns:

Nu poti sa te transferi anul acesta [clasa 9] doar in anul 2[cl 10] si vei da ceva diferente. dar de ce te transferi. Nu asta a fost obtiunea ta? sau nu ai avut medie suficienta pentru [filologie] asta este. mergi inainte