| Dyutza_9075 a întrebat:

este posibil sa ma transfer de la stiinte sociale la filologie dar si la alt liceu pe semestrul 2? V-a trebui sa mai dau ceva teste daca ma transfer la un profil tot uman? Astept raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
| lavynika a răspuns:

Da, trebuie sa dai niste teste in functie de liceu.Prietenul meu sa transferat de la mate-info la mate-info si tot a trebuit sa dea niste teste.

7 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

In mod sigur trebuie sa dai diferente la unele materii.In ce clasa esti?

| Dyutza_9075 explică:

Am trecut clasa 9

| Dyutza_9075 explică:

Multumesc mult ptr raspunsuri

| Dyutza_9075 explică:

Iti spun eu, la stiinte sociale faci toate materiile dar cele de baza sunt istoria, logica psihologia economia, filozofia geografia, romana si limbile straine iar la filo materiile de baza sunt romana, limbiile straine si istoria nu e mare diferenta. La filo faci latina pana in clasa a 12 si mate pana in clasa a 10 iar la stiinte sociale invers, chimia, biologia si fizica dispar la amandoua din clasa 10 inclusiv. Sper ca te-am lamurit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc mult ptr raspunsuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc mult ptr raspunsuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi spune si mie cineva ce materii sunt la stiinte social si ce materii sunt la filologie