| RecycleBin a întrebat:

Buna am o intrebare foarte serioasabig grin. Avem de facut pentru scoala o sceneta care sa reprezinte un proces la judecatorie[am uitat cum ii spune]. si tema este la alegere.Noi am ales o spargere la o casa de amanet.si avem nevoie de:
~o sceneta adica ce sa spuna fiecare persoana ceva
~si ce persoane se afla in sala de judecata si rolurile acestora.
si eu sunt avocat al apararii si in ce m-as putea imbraca si ce ar trebui sa am la mine
~si inca ceva la a daua liniuta:sa imi spuneti ce trebuie sa aiba fiecare persoanabig grin
stiti, multumesc mult si m-as bucura daca m-ati ajuta.va rog eu mult.nu sunt eu liderul dar imi place sa ma implic si sa aduc inofrmatii si idei.mersi mult si pupici:X

2 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Fleosc. Spargere la casa de amanet? Chiar crezi ca lumea se uita la scenete serioase cu placere?
Februarie-valentine's day. Unu are proces ca a furat inima unei tipe. Sau mai stiu eu ce.
Il puteti aduce pe cupidon ca martor, etc.

Daca e sceneta macar sa fie ceva amuzant...

| Onutsu a răspuns:

Pai eu zic sa niste scaune multe ca la judecatorie, la catedra judecatorul, procurori in margine, judecatorul sa aiba un ciocan denala de batut snitelelelaughinglaughingar fi super haios happy sa fie imbracat in ceva negru tot si in sala faceti pe deoparte scaune si pe cealalta parte tot scaune. ca o judecata adevarata (dar faza cu batatorul de snitelele e fainalaughing] te inspiri dintr-o judecatorie si ii imbraci pe toti cum sunt la judecatorie happy puneti imaginatia la contributie si din ce ti-am zis, adauga pe placul tautongue succes sa iasa frumos, imi trimiti poze cu facaletu' de snitele, dalaughing?:*Succes!