| Dianaaaaa82 a întrebat:

Buna!
Am o intrebare legata de lucrarea de licenta!
Am cativa colegi ce încă nu și-au gasit profesor indrumator pentru licenta. Cum se va proceda? Ii va repartiza facultatea unor profesori disponibili? Banuiesc ca nu pot ramane fara indrumatori de licenta

Răspuns Câştigător
| Aditu94 a răspuns:

Salut, te duci la profesorul cu care faci cursul, specialitate in speta, ca doar el va distribuie in numar de cate 2 4 -6 prsoane sa zicem la un responsabil, numit indrumator de proiect, in genera e unul singur care se ocupa de toti la un loc, ia legatura cu dansul direct s-au printr-un coleg/a si vezi care e spiritul de lucru. Daca nu si nu..mergi la Decan si expune problema.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este problema lor, nu a ta!

Dupa cum vad, tu nici nu esti studenta. Despre ce licenta si colegi de facultate vorbesti?
Doar 6 luni in urma ne intrebai despre o facultate, asa ca, o mentionez mai jos, ca sa-ti aduc aminte:

"în 23 August 2021 | Dianaaaaa82 a întrebat:
Buna! Am o întrebare legata de facultati.
Doresc, anul urmator, sa urmez o facultate cu invatamant la distanta deoarece acea specialitate are doar programele de ID si zi, iar eu la zi nu ma incadrez, deoarece am media de la BAC putin cam mica...:"

| Dianaaaaa82 explică (pentru Violleta2022):

Pai si care e treaba dacă intrebam de o alta facultate? Sunt prima si ultima persoana care vrea sa faca si a doua specializare? Ce va mai place sa va mI dați cu parerea aiurea si sa vorbiti in necunostinta de cauza.
O zi buna!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Dianaaaaa82):

Despre ce specilizari si facultati vorbesti fetita?
In aug. 2021 tot tu spuneai ca esti anul 1

"în 25 August 2021 | Dianaaaaa82 a întrebat:
Buna! Cineva care este la CIG FEAA Iasi si care ma poate ajuta cu cateva suporturi de curs din anul 1?"

Asa-i cand minti si nu esti capabila sa-ti aduci aminte minciunile spuse laughing

| LucaAdina a răspuns (pentru Dianaaaaa82):

Stai linistita, Violeta mereu da răspunsuri sarcastice. Dacă nu ai ceva bun de spus, mai bine taci, părerea mea. Se crede mult prea desteapta pentru noi, iar noi trebuie sa ne simțim onorați prin faptul că își irosește timpul prețios cu toți "inculții" de pe TPU.

| Violleta2022 a răspuns:

Raspuns duplicat din greseala happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa e nu pot ramane fara profesor de licenta. Doar daca nu apare un eveniment extraordinar ( de ex deces)., dar si atunci se reatribuie.
Depinde si de facultate.