| dydysweet a întrebat:

Buna am o intrebare pentru cei care merg la palatul copiilor...as vrea sa merg si eu la lectii de canto...ce trebuie sa faci ca sa ajungi acolo? sunt convinsa ca trebuie sa dai o proba sa canti ceva ..va rog cine a ajuns la palatul copiilor spuneti-mi si mie cum a fost proba si tot ce ati facut acolo si ce presupune sa faci parte din acest colectiv

2 răspunsuri:
| Razvan1807138078340 a răspuns:

Mai bine lasa canto-ul si apucate de invatat

| dydysweet explică (pentru Razvan1807138078340):

Ai vreo problema? eu am pus intrebarea pentru cei in cunostiinta de cauza... daca nu ai niciun raspuns inteligent mai bine nu mai scrie nimic.