| calinsimo a întrebat:

Am ramas corigent la matematica. Domnu mi-a dat ca tema sa fac exercitii din manual. Intrebarea mea este : Ma trece doar pentru ca fac exercitile acestea sau ar trebui sa dau un test ceva?

Răspuns Câştigător
| Darkela a răspuns:

Ti-a dat exercitiile alea ca sa te pregatesti pentru testul de corigenta.
Daca nu muncesti nu ai sanse sa iei testul!
Stii cum se spune. daca ramai corigent iti pierzi vara invatand.dar eu cred ca daca faci meditatii si 1, 2 ore pe zi singur niste exercitii o sa iti foloseasca si te vei descurca.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu te trece doar pe ochi frumosi, normal ar trebui sa dai un test

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ar trebui sa dai un test.

| zDenYz a răspuns:

Buna trebuie sa inveti in vara asta si in toamna trebuie sa dai examenul de corigenta

| Actaar a răspuns:

Da trebuie sa dai corijenta... conrijentule...